14 Kasım 2012 Çarşamba

Mutsuz Değilim Ben, Sadece Sınav Haftasındayım :)

Şimdi, şu yazımı okuyan can dostlarım bana depresyonlu muamelesi yapıyor.
İyi misiniz olum? Gidin başımdan lan. Bu kadar ilgiye alışık değilim ben :D ((Tamam kabul ediyorum ilgiyi seviyorum ehehehe)


Bu aralar sınav haftası olduğumuzdan ötürü sevgili arkadaşlarımla topluca stresliyiz. Cidden bak, millet dersaneye gidip çatır çatır ders çalışırken biz hala "N'oluyo lan? Okul başlayalı o kadar oldu mu?" kafasındayız. Ciddiyim bakın, Kübra'yla birlikte sanırım 12 gün falan devamsızlığımız vardır daha ilk dönemden. Hala adapte olamadık. Gerçi, Kübra yazın sonlarına doğru 'Artık okullar açılsın' diyodu. Tabi bende ağzına kürekle vurmak istiyodum hahaha :D
Neyse işte, cidden ben hala neyin kafasını yaşıyorum bilmiyorum. Matematik, Geometri, Edebiyat, Felsefe derslerinin ilk sınavlarını olduk. (Saymayı unuttuğum kaldı mı? :D) MAtematik'ten 19 almışım. ( Ama benim sınavım o kadar kötü geçmemişti yeaaa :( Neyse, bu benim yaşadığım ilk '0' vakası değil. Daha öncekileri düzelttim bunu da düzeltirim. Ama Geometri'yi düzeltebilir miyim bilmiyorum. Poff :(
O lanet olası 'görme' yeteneği yok bende. Soru önüme geldiğinde dik dik bakıyorum kağıda bu ne diyo diye. Soru çöze çöze aşarsın bunu diyorlarda, soru çözmek kısmında ciddi bir sorun var.
Ben ki, derste not tutmayıp sevgili arkadaşım Neslihan'dan sürekli defter fotokopisi çeken biriyim.
Daha defteri olmayan ben günlük soru çözücem? Kimsenin aklı almıyor ehehehe :D
Eh, haklılarda tabi. Sınava son gün çalışanlardanım ben. Azim namına hiç bir şey yok bende.
Bizim sınıftakilere bakıyorum şimdi, dershaneye gidiyorlar. Çalışmış 80 - 90 almışlar. Ciddiyim, o kadar yüksek almışlar.
Bir de bizim tayfaya bakıyorum ((Merve'cim sen hariç, aslansın koçum yürü be! :D) biz yürütemeyiz diye dersaneye falan gitmedik. Eh, Kübrayla biz desen devamsızlık tarihin en büyük devrini yaşıyor (Allah'tan geçmeyeceklermiş onları, yoksa ne yapardık!), okula adapte olamadık. (Evet, bunca zaman olmasına rağmen!) Neslihan'ı da bize benzettik o değilde, ne zaman okuldan kaçalım desem kız dünden razı ahaha :D (Korkmayın, devamsızlık aklımıza gelince susup oturuyoruz yerimize, pardon sıramıza :P)
Neyse, durum böyle yani. Bizde ne azim var ne de başka bir şey. Bu sorunu nasıl aşıcaz? Var mı bir önerisi olan?
Yardım ediiiiiin! >_< 

Küfre biiip geçiyoruz, ehehe :D 

Share:

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuzu eksik etmeyin, her biri çok değerli^^