26 Ekim 2012 Cuma

Tiffany Hakkında...

Bu defa değişik bir konu ile karşınızdayım. Konu Girls' Generation üyesi Stephanie Hwang hakkında.
Okuduğum blogların bir kaçında  (SNSD'yi sever bloggerların bir kısmı daha doğrusu) Tiffany'nin ismi hakkında, sesi hakkında ve çeşitli konularda eleştiri almış...

Öncelikle Tiffany en güzel, en içten gülen üye. Bu su götürmez bir gerçek. Kişiliğide gülüşü kadar sıcak ve samimi. Annesinin ölümü derinden etkilemiş ve bu kadar şefkatli olması buradan geliyor. Evet, Tiffany için grubun annesi diyebiliriz o kadar ilgili hehehe :D

Asıl şu isim konusuna gelirsek bazı yerlerde "Uyduruk Amerikan isimleri takıyor, özenti, sesi kötü, çöpe at gitsin" gibi şeyler okudum. Tamam sevmeyebilirsiniz ama böyle şeylerde de demeyin abi, yazıktır günahtır. Öncelikle Tiffany Amerika'da doğmuş büyümüş bir kız.
1 Ağustos 1989, California doğumlu. Kendi ismi zaten Stephanie...  Amerika'da doğmuş büyümüş, öyle bir isme sahip zaten. Ha, Tiffany ne ozaman diyeceksiniz, büyük bir ihtimalle Amerika'da ki arkadaşları bunu ona lakap olarak takmıştı. O da sahne ismi olarak bunu seçti büyük bir ihtimalle. Stephanie'yi kullandığını düşünsenize. Daha Koreliler Tiffany'yi Tippani olarak telaffuz ederlerken Stephanie'yi söylemeleri daha komik olurdu. Şitepani puahahaha :D  Tabi burada Kore'lileri aşağıladığım falan yok, dil yapıları öyle yapıcak bir şey yok... :)

Sesi kötü, çöpe at gitsin gibi şeyler söyleyenlere şu videoları göstermek istiyorum, billur gibi sesi var kızın :)

~~ Rolling In The Deep


~~Because It's You (Love Rain OST)


Birde GG videosu koyalım heheh :D

~~ Genie Live [Rapper Hwang Edition] @Hallyu Dream Concert 


Bakın, ne kadar cool bir Tiffany var burada. Rap'ini sevdiğim <3 

Ayrıca şu linke tıklayıp Tiffany hakkında bilinmeyenleri okuyabilirsiniz... Amerikalı Kız! 
EDIT: Okuduğuma göre Tiffany annesinin vermek istediği isimmiş ancak babasının isteği üzerine Stephanie konmuş. Söylediğim gibi yargılamadan önce araştırmak lazım. 
Share:

1 yorum:

Yorumunuzu eksik etmeyin, her biri çok değerli^^